Ak Parti Sahaya Ramazandan Sonra İnecek

18 Ocak 2021günü yapılan 7 Olağan genel kurulda Ak Parti Aydın İl Başkanlığına seçilen Ömer Özmen, başlattığı ilçe ziyaretleri kapsamında Didim’e de bir gün ayırdı.
Yeni görev dağılımının ardından başkan yardımcılarıyla birlikte Didim’e gelen Özmen’i AK Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı, ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri İlçe Gençlik Kolları ve gençlikkolları üyeleri parti binasında karşıladı.
Pandemi sebebiyle online olarak gerçekleşen Parti Akademisi eğitimlerine katılanların belgeleri de verildi ve tüm Didimli katılımıcılar adına sembolik olarak Maşallah Subaşı’nın belgesi Ömer Özmen tarafından verildi.
Sivil Anayasa Çıkışı Sevindirdi
Ömer Özmen burada yaptığı konuşmada, tüm ilçe kongrelerini tamamladıkları belirtti ve yeni görev alanlara başarılar diledi.
Gündeme gelen yeni anayasa söylemleri hakkında da düşüncelerini açıklayan Özmen; “Bilindiği üzere Sayın Cumhurbaşkanımızın kabine toplantısı sonrasında yeni bir anayasa, sivil bir anayasa çıkışı hepinizi sevindirdi. Biz 2023 yılına kadar her gün seçim olacakmış gibi çalışmaya devam edeceğiz. Yeni bir süreç içerisinde olacağız. Bu sivil anayasanın destek olacak herkese hayırlı olmasını diliyorum. Bu süreç önemli bir dönem.
Bundan sonra önümüz bahar, Ramazan ayını geçirdikten sonra alanda olacağız. Önümüzdeki sürecin altyapısını tamamlayacağız. Mecliste de yoğun bir gündem var. Cumhur İttifakı ve Ak Parti milletimiz için çalışmaya devam ediyor. Milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
Özmen yanındaki heyetle birlikte Didim 75. Yıl Sanayi Sitesi’ndeki iş yerlerini ziyaret ettiler ve esnafla sohbet ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu