“AKP’li Metin Yavuz’un Kaçak Otel Sahibiyle İlişkisi Var!”

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’a uğradığı saldırıdan dolayı geçmiş olsun ziyaretinde bulunan CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzacebi saldırının arkasında çetelerin olduğunu ve bu çetelerin m Ak Partili Milletvekili Metin Yavuzlarda organik ilişkisinin bulunduğunu söyledi.

CHP İlçe binasında partililere buluşan Hamza Çebi Otelin açılışımna katılan Yavuz’un bu çetelere destek olma işareti verdiğini  belirtti ve aralarında ticari ilişkinin de olduğunu belirtti.

Akif Hamzacebi bir belge göstererek ticaret sicil gazetesinde çıkan bir ilanda Metin Yavuz’un eşine ait bir şirketin Kaçak inşaat yapan ve ruhsatsız işyeri kaçak kişiye 17 Ağustos 2020 günü  250 bin Tl karşılığında satıldığının  resmi belgesini gösterdi ve  bu ilişki  herşey gösteriyor ki bu şahıslar  güçlerini merkezi hükümete dayamışlar ve bu şahıslara sahip çıkılmış.

Hamzacebi bu belgenin Milletvekili Metin Yavuz tarafında cevaplandırılmasını da istedi ve  “Didim’in bağırsaklarını bu çetelerden temizleyeceğiz” dedi.

Bir Yorum

  1. Sayın Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’a yapılan iğrenç saldırı O’nun şahsında tüm Didim’lilere yapılmıştır. nefretle kınıyoruz. Planlayanlar ve tetikçilerinin cezalandırılmalarını istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu